Yeni iPad Pro Türkiye maliyeti belirli oldu!

Yeni iPad Pro Türkiye maliyeti belirli oldu!

Baştan alta yenilenen sansasyonel tasarımı ve teknik özellikleriyle ön tasarıya çıkan Yeni iPad Pro Türkiye maliyeti ile bir hayli cep yakacak. Apple Store Türkiye sayfasında yer alan maliyetlere göre 11 inç’lik iPad Pro 5.899 TL‘den başlayan yafta maliyetiyle satışa sunulacak. Bir öbür 12.9 inç’lik modelin ise 7.399 TL maliyet yaftasıyla oldukça can yakacak.

 Yeni iPad Pro özellikleri neler sunuyor?

Baştan alta yenilenen iPad Pro modeli, tamamen yenilenen tasarımı ile dikkat sürükleyen bir model olduğunu belirtelim. Bu modelin en büyük yeniliği ise, Touch ID yerine Face ID güvenlik dayanağı sunacak olması.

iPhone XR modelinde olduğu Liquid Ağ Tabaka teknolojisine sahip olan iPad Pro, bugüne kadar yapılmış olan en gelişmiş ekran tecrübeyi sunacak. Tasarımdaki en ehemmiyetli büyümelerden biri de, kalınlık noktasında karşımıza çıkıyor. iPad Pro, yalnızca 5.8 mm kalınlığa sahip olduğu da görmekteyiz.

Face ID ile donatılan iPad Pro modelinde Apple’ın 7 nm yapım mimarisinde üretilen A12 Bionic harekâtçısının X versiyonu olan A12X Bionic yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Tesla'nın Sır Gibi Sakladığı Telefonunun Görüntüleri Sızdı

Yeni iPad Pro Türkiye fiyatı

8 çekirdekli CPU ve 7 çekirdekli GPU ile üretilen A12X Bionic operasyoncusu, 10 milyar transistör ile geliyor. Bu operasyoncuda yer alan grafik üniteyi ise ilk iPad modelindeki GPU’ya göre 1000 kat daha yüksek performansa sahip. Sunumda, reyin tecrübesinin Xbox One S seviyesinde olacağı da iddia ediliyor.

 

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Blockchain telefonu HTC Exodus 1 özellikleri ve maliyeti!
HTC Exodus I fiyatı ve özellikleri

Uzun bir müddettir gündemde olan HTC’nin blockchain tabanlı android telefonu bugün nihayet resmiyet kazandı. HTC Exodus 1, 6 inç büyüklüğünde...

Kapat