Winamp efsanesinden harikulade geri dönüş

Winamp efsanesinden harikulade geri dönüş

2000’li senelerin ilk yarıyıllarında milyonlarca insan tarafından kullanılan ancak online müzik servislerinin de yaygınlaşması ile arka tasarıda kalan Winamp için şahane bir haber var. Radionomy tarafından satın alan servisin masaüstü uygulaması, seneler süresince yetim kalmıştı.

Ortaya çıkan bilgiler ise neşelendirici cinsten. Özellikle de odyofillerin çok hoşlandığı uygulama,18 Ekim’de yayınlanacak, all-in-one özellikler ile gelecek.

Radionomy firmayı tarafından yapılan söyleme ile Winamp’ın 5.8 aktüellemesi beraber, mobil öncelikli olarak tamamen yenilenmiş olarak kullanıma sunulacak. 2019 senesinin ilk yarıyılında ise versiyon 6.0 aktüellemesi gelecek.

Aktüelleme ile gelecek olan yenilikler gizem gibi saklanıyor ancak Radionomy bu aktüellemeden çok umutlu vaziyette. Özellikle de, mobil uygulamanın alacağı aktüelleme sonrasında, çok daha alaka sürükleyeceği hipotez ediliyor. En çok merak edilen mevzu ise dijital müzik servisi entegrasyonu olacak.

 

Ortaya atılan iddialar doğru ise, Winamp 5.8 aktüellemesinde Spotify, Google Play Music, Apple Music ve Tidal gibi servislere dayanak olacak.  Bu özellik için henüz bir doğrulama yapılmadı. Radionomy firma da, bu suale cevap vermemekte ısrarcı vaziyette. Bakalım, efsane müzik çalar uygulaması hangi özellikler ile karşımıza çıkacak ve daha önceki günlerine geri dönebilecek mi?

 

İlginizi Çekebilir  Huawei Katlanabilen 5G Telefonunu Açıkladı

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

“Winamp efsanesinden harikulade geri dönüş” için 2 cevap

  1. Yoyo dedi ki:

    Winamp eski zamanlarda hep kullandığım mp3 player’dı. Harbiden kullanmaya kullanmaya unutmuşum şimdi aklıma geldi de indiriyim ben bu yeni versiyonu yaa. Eskiden açardım işim esnasında winamp’daki listeden dinlerdim. Şimdi müzik dinlemeyi unuttum resmen. Hep youtube’da açıp dinleye dinleye bi hal olmuştum.

  2. indirbak dedi ki:

    umarımm tekrar tutulur. müziği bu program sayesinde sevdik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mi Mix 3, RAM ölçüyü ile dudak uçuklatacak!
Mi Mix 3, RAM belleği ile dudakları uçuklatacak!

Teknik özellikleri ve tasarımıyla tüm gözleri üzerinde toplayan Xiaomi Mi Mix 3 ile alakalı yeni büyümeler yaşanmaya devam ediyor. Bugün...

Kapat