Vertu, dönüşünü Aster P ile yaptı

Ürettiği lüks android telefonlarla tanınan Vertu, geçtiğimiz sene Hakan Uzan tarafından satın alınmış, sonra da çok geçmeden iflas bayrağına sürüklemişti. Ancak işletme geri dönmekte gecikmedi. Vertu’nun geri dönüşü için ise müthiş olduğu diyebiliriz, çünkü hazırladığı yeni Aster P modeli, gerçekten şahane görünüyor.

 

Pekin’de tertip edilen bir faallikte tanıtılan Vertu Aster P, titanyum alaşımlı çerçevesi, safir sırça ekranı ve asıl tenden arka oturumu ile aşırısıyla göz akdikeni duruyor. Aster P, her ne kadar dış yüzeyiyle çok azametli olsa da, iç teçhizat ise android telefon dünyası için gayet sıradan. Çünkü Vertu Aster P, Snapdragon 660 harekâtçı, 12 MP tek kamera ve 3200 mAh pil gibi teknik öğelerin sahibi.

2018101917010144885.jpg

Aster P’nin SIM kart ve microSD kart oturumları ise telefonun belki de en havalı yerini oluşturuyor. Telefonun arka suratında bir çift açılan kapak altına saklanan bu modüller, Aster P’ye Mercedes SLS izlenimi katıyor. Bir çift kanat gibi açılan bu oturumların birinde ise, telefonun el emekçiliğini yapan kişinini imzası dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir  Nokia 6.1 için Android Pie aktüellemesi yayınlandı!

Vertu Aster P’nin tanıtım videosunu hemen yukarıyada izleyebilirsiniz. Öte yandan telefonun öbür teknik ayrıntılarından da bahsedecek olursak, telefonda 4.97 inç büyüklüğünde 1080p bir ekranın olduğunu, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Android 8.1 Oreo işletim sistemini çalıştıran Aster P, tehlikesiz arama ve iletiler için ise V Talk şifreleme teknolojisini kullanıyor.

Barok tezsi ve Gotik tezsi biçiminde iki değişik seri altında satışa çıkan Vertu Aster P, 4200 Dolar ile 5100 Dolar maliyetlere sahip. Şu an telefon ön siparişe hazır.

 

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
FİBERNET NEDİR? FİBERNET HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

  Tüm dünyada giderek yaygınlaşan Fibernet, ışık hızında internet olarak tabir edilen optik kablolardan oluşan fiber altyapısı sayesinde kullanıcılara daha...

Kapat