Tesla Modellerinde Artık Atari Oyunu Oynamak Olası Video

Tesla Araçlarında Artık Atari Oyunu Oynamak Gerçek Oldu

Sıradan oyunların tamamını orta konsolda yer alan büyük ekranda oynayabileceksiniz.

Daha Önceki atari oyunlarını beğeniyor musunuz? O zaman bu haber bütün size göre. Birkaç hafta evvel Elon Musk, attığu bir tweet ile atari oyunlarını vasıta içinden oynayabileceğinizi duyurmuştu. Bu sistem Tesla modelleri için kullanılabilir vaziyete geldi. Centipede, Missile Command, Lunar Lander, Asteroids ve öbür olağanları direksiyondaki tuşlar dayanağı ile oynayabileceksiniz.

Bu sistemin araba hareket halindeyken çalışmayacağını da söylemek gerek. Fakat  büyük bir kentte yaşıyorsanız ve bir Tesla sahibiyseniz, trafik her sıkıştığında kendi cümbüşünüzü yaratabileceksiniz. Elon Musk, muhtemel kazaları önlemek için sistemin yalnızca vasıta hareketsiz vaziyetteyken çalışacağının da altını çizmişti.

Geçtiğimiz Hafta Bir Aktüelleştirme Daha Yayınlanmıştı

Geçtiğimiz hafta milyonlarca bireyin yaşadığı bir bölgede tesirli olan Micheal Fırtınası sonrası insanlar fırtınanın tesirli olduğu bölgelerden kaçmaya başlamıştı. Tesla, Model S ve X vasıtalar için batarya kapasitesini çoğaldıran bir aktüelleme yayınlama kararı almıştı. Bu aktüelleme ile taşıtların erimi 50 ila 70 kilometre arasında çoğalmış ve vasıta sahipleri kasırganın tesirli olduğu bölgeden kaçmasına destek etmişti.

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Samsung'tan A7 2018 için renk geçişli kılıflar!
Samsung’tan renk geçişli kılıflar!

Samsung, Galaxy A7 gibi orta üst seviye ve bunun yanında J4+ ve J6+ gibi orta seviye telefonları için kendi ürettiği...

Kapat