Telegram X aktüellemesi geldi!

Telegram X aktüellemesi geldi!

Uygulama yeni aktüellemesi ile bir hayli yeniliği kullanıcılara sunacak. Öncelikle Android aygıtlarda son aktüellemeden kaynaklı bir hayli yanılgı düzenlendi. Fakat bu kusurların yanı gizeme ehemmiyetli özelliklerde sunuldu.

Yeni bir hayli dil ilave edilmesiyle uygulamayı istediğiniz dilde kullanabileceksiniz hatta XML dosyası olarak basitlikle istediğiniz dili uygulama kütüphanesine ekleyebilirsiniz.

İletilerinizde yabancı dil tercümeleri yapmanız için Telegram uygulamasından faydalanabiliyorduk. Fakat tercüme kısmında yeterince dil alternatifi yoktu. Dil alternatifleri çoğaldırıldı ve kolayça iletilerinizi istediğiniz dile çevirebilirsiniz.

 

Telegram X bu özellikler dışında, daha önceki uygulamaya göre daha taze bir uygulama olduğu için aktüelleme ile bir hayli yanılgı giderildi.

Son olarak en ehemmiyetli özelliğe gelecek olursak, Android Pie kullanıcılarını coşturacak haber geldi. Aktüelleme sayesinde Telegram X Android Pie takviyesini sundu. Umarız bu aktüelleme ile kronik kusurlar giderilmiş ve daha gelişmiş kullanıcı tecrübeyi yaşatabilir hale gelmiştir.

 

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

İlginizi Çekebilir  Samsung'un Always On Display'i renklendiriyor

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Spotify Premium için ehemmiyetli aktüelleme!
Spotify Premium için önemli aktüelleme!

Popüler çevrimiçi müzik platformu bugün almış olduğu son aktüelleme ile beraber bir hayli ehemmiyetli özellik Premium kullanıcılarına sunuluyor. Popüler çevrimiçi müzik servisi...

Kapat