Spotify Premium için ehemmiyetli aktüelleme!

Spotify Premium için önemli aktüelleme!

Popüler çevrimiçi müzik platformu bugün almış olduğu son aktüelleme ile beraber bir hayli ehemmiyetli özellik Premium kullanıcılarına sunuluyor.

Popüler çevrimiçi müzik servisi Spotify, Wear OS işletim sistemi ile çalışan uslu saatler için geliştirdiği bağımsız uygulamasını duyurdu. İşte Wear OS için Spotify uygulaması!

Spotify Premium aktüellemesine şöyle bir baktığımızda ise şahsa özel sanatçı radyoları ve baştan alta yenilenmiş arama özellikleri bizleri karşılıyor.

Yine planlanan arama özellikleri sayesinde kullanıcılar artık arama yaptıkları şarkıya eş şarkıların listesi de kullanıcılara sunulacak. Böylece kullanıcılar aradıkları cinsteki tüm eş şarkılara da ayrı bir listeden erişebilecek.

Spotify Premium güncellemesi

Ehemmiyetli özellikleri birliktesi getiren Spotify Premium aktüellemesi ile beraber kullanıcılar kendilerine özel radyolara da sahip olacaklar. Yenilenen bireyleştirilmiş radyolar Premium kullanıcılarının seçimlerine göre şekillenecek.

Bu da şu anlama geliyor ki, Premium kullanıcılarının isteklerine göre, listeler oluşturularak sunulacak. Bu listeler ise sık sık aktüellenecek.  Ayrıca bu özellik çevrimdışı olduğunuz zaman da kullanılabilecek.

Yetkililer tarafından söylenen bilgilere göre, bu sistemin Haftalık Bulgular ile birebir aynı algoritmaya sahip olduğu da belirtildi. Son olarak ise aktüellemenin gün içinde tüm dünyadaki Android ve iOS kullanıcıları için yayınlanacağı da duyuruldu.

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

“Spotify Premium için önemli aktüelleme!” için 2 cevap

  1. Engin dedi ki:

    Ben aslında eş şarkıları hangi mantıkla berlilediklerini merak ediyorum hep. Oldukça başarılı öneriler geliyor açıkcası

  2. Aliş dedi ki:

    Çevrimdışı olduğumuzda da kullanabileceğimi bilmek güzel. İnternet kotamızı öldürmesine gerek yok 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Google CEO'su, Çin'e özel sansürlü arama motoru hakkında nihayet konuştu
Google CEO’su, Çin’e özel arama motoru hakkında sonunda konuştu

Arama devi Google bir hayli beynelmilel pazarda büyük bir efor olmasına karşın, henüz hakim olamadığı bir pazar var ve bu...

Kapat