Snapchat kedilere özel güncelleme yayınladı

Snapchat kediler için özel güncelleme yayınladı

Snapchat uygulamasının Android ve iOS versiyonu için esrarengiz bir güncelleme yayınlandı. Firmanın fotoğrafı Twitter hesabından da yapılan bülten ile Snapchat kedilere özel aktüelleme yaptığını belirtti.

Snapchat’in hem Android hem de iOS için sunmuş olduğu en son güncelleme, hayvan sahiplerinin ilgisini çekecek türden. Yayınlanmış olan güncelleme ile uygulamaya eklenen AR Lens çeşitleri, hayvan sahiplerinin, evcil hayvanları ile çok daha fazla etkileşim içinde olmasını sağlayacak. Kediler için özel olarak tasarlanmış olna lens çeşitlerini kullanıma sundu.

Snapchat uygulaması, sizin kedinizin yüzünü algılayabilecek ve evcil hayvanınız ile birbirinden eğlenceli fotoğraflar çekmenize izin verecek. Kediniz ile paylaşımlar yaparken, bir çok filtre ile komik çekimler yapmanız mümkün.

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

İlginizi Çekebilir  Nubia X’in Özellikleri Geekbench’de ortaya çıktı

“Snapchat kediler için özel güncelleme yayınladı” için bir cevap

  1. Ege ERKEK dedi ki:

    Son güncellemelerden sonra popülerliğini yitirdiğini düşünüyorum. Modası eskimeye başladı ve ileride mutlaka yerini başka bir uygulama alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Winamp efsanesinden harikulade geri dönüş
Winamp efsanesinden harikulade geri dönüş

2000’li senelerin ilk yarıyıllarında milyonlarca insan tarafından kullanılan ancak online müzik servislerinin de yaygınlaşması ile arka tasarıda kalan Winamp için...

Kapat