Samsung'un AOD'si renkleniyor

Samsung’un Always On Display’i renklendiriyor

Android Pie‘ın getirmiş oldukları arasında yeni karanlık tema ilk göze çarpmış olan özellik gibi görünüyor. Bunun yanında bazı mevcut özellikler de aktüellenecek. Always On Display de bunlardan biri olacak.

 

Android Pie’ın, Always On Display’e kayda-bedel aktüellemeler getiriyor olacağı sızıntısı, Galaxy Note 9’un Android Pie test videosundan geliyor. Always On Display uygulama sembolleri renkli olarak görünüyor.

Bu farklılık Samsung aygıtlarında şu an tamamen beyaz olan Always On Display sembollerine iyi bir değiş olacak. Başka bir farklılık, saat ve sembollerinin artık merkezde olmaması. Son olarak Samsung, Windows kullanıcılarının fark etmesi mümkün olan “Microsoftumsu” yazı tipine aktüellemiş görünüyor. Ayrıca Android Pie ile Always On Display’e yeni saat tarzları da ilave edilecek.

Samsung’un yakın zamanda bir Android Pie beta programını başlatması bekleniyor. Samsung’un beta versiyonları aracılığıyla asıllaştıracağı test aylarında çok şeyin değişebileceğini unutmamak gerekiyor.

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İşte en konuşulan sosyal mecralar
Türkiye’de En çok konuşulan Sosyal ortamlar

Medya takip ve raporlama ajansı PRNet, 2018 senesinin Ekim ayını ele alan küresel internet raporu araştırmasını araştırdı. PRNet'in, "We Are Social" bilgilerinden...

Kapat