Samsung'tan A7 2018 için renk geçişli kılıflar!

Samsung’tan renk geçişli kılıflar!

Samsung, Galaxy A7 gibi orta üst seviye ve bunun yanında J4+ ve J6+ gibi orta seviye telefonları için kendi ürettiği renk geçişli kılıflarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Daha evvel Amiral Gemisi telefonları için ürettiği kapaklı ve cüzdanlı kılıflarını bildiğimiz Samsung, rakiplerinin renklenmesinin karşısında suskun kalmamışa benziyor.

 

Samsung iki farklı çeşit kılıf üretmiş. Bunlardan renkli olanları koyudan sarihe tek renk geçişli kılıflar. Kılıflarda ana renk olarak siyah, kobalt mavi ve mercan rengi kullanılmış.

Telefonun üst kısmından sarih renkle başlayan kılıf, alta doğru koyulaşıyor. Ancak bu geçişin çok hafif olduğunu belirtmek gerek.

Bu kılıflar orta seviye telefonlar için geliştirildi. Ancak ilk gelen bilgiler yalnızca J4+ ve J6+ için üretildiklerine dair.

Galaxy A7 2018 için renk geçişli kılıflar ise öbürlerinden farklı olarak elmas desenli. Bu elmas desenli kılıfların yalnızca A7 için değil daha üst seviye Samsung telefonlar için de üretildiği iddia ediliyor.

Ancak ilk sızan görseller A7 2018‘i doğrulamaya yetiyor. Bu arada Samsung‘un tüm bu renkli kılıflar dışında A7 2018 için kapaklı kılıf ürettiğini de anımsatalım.

İlginizi Çekebilir  HTC Exodus için gün sayanlara için tanıtım tarihi belli oldu

Samsung için 2019 seneyi çok ehemmiyetli. Bir taraftan renkli telefonlar üreten ve satış sayılarında markayı zorlaması beklenen Huawei. Değişik tarafta ise iPhone XR ile renklenen orta segment telefon pazarına göz kırpan Apple.

Bu iki dişli rakip karşısında işi güç olan Samsung, renk geçişli kılıf çözümüyle, bu renkli telefon modasına geçim sağlamanın peşinde.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Samsung‘un yeni kılıflarını sevdiniz mi? Sizce bu renkli kılıflar Apple ve Huawei ile rekabetinde Samsung‘un elini kuvvetlendirebilir mi?

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Enes Batur'un videosuna büyük tepki!
Enes Batur’un videosuna tepkiler büyük olunca videoyu kaldırdı!

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan Enes Batur, amcasına ve eşine hakaret ettiği videoyu gelen tepkiler üzerine YouTube kanalından kaldırdı....

Kapat