iPhone XR ne yapabilir?

iPhone XR ne yapabilir?

Apple’ın, iPhone XS ve iPhone XS Max ile birlikte tanıttığı iPhone XR, özellikle ülkemiz için en dikkat çekici modellerden biri. Çünkü maliyet noktasında iPhone XS ve iPhone XS Max kadar “uçuk” olmayan iPhone XR, bu anlamda ülkemizde de “belki” seçim edilen bir uslu telefon modeli olacak. Bunu şimdilik öğrenemiyoruz, çünkü Apple’ın iPhone XR için ön sipariş listesinde henüz yokuz. Şu an yeni iPhone’ların ne zaman satışta olacağı ile alakalı bir bilgi yok. Ön sipariş haberi ise şüphesiz yurt dışı için…

iPhone XR, Amerika Birleşik Devletlerinde ön siparişe sunuldu. T-Mobile, Verizon ve AT&T üzerinden alınan ön siparişlere göre belirtilen raporda, iPhone XR’ın tedarik süreçlerinde bir kasvet yaşanmayacak. Başka Bir Deyişle iPhone XR satın almak isteyen kullanıcılar, telefonlarının kendilerine erişmesini çok beklemeyecekler. Uzun teslimat müddetlerinin daha çok iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinde yaşanması bekleniyor.

Öte yandan iPhone XR için Apple’ın yeni neslin en fazla satan uslu telefonu olacağı düşünülüyor. Öyle ki iPhone XR’ın önümüzdeki 12 ay içinde en çok satan iPhone olacağına ait hipotezler var. Bunun sayısal olarak ifadesi ise, Apple’ın 2019 mali senesinde yüzde 38 oranında iPhone XR satacağı şeklinde.

İlginizi Çekebilir  Samsung'tan renk geçişli kılıflar!

Bakalım yeni iPhone’lar ülkemizde ne zaman satışa çıkacak ve maliyetleri fotoğrafı olarak ne kadar olacak. Şimdilik bu merak mevzusu.

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
3D baskı batarya, her şeyi değiştirecek
3D batarya, her şeyi değiştirecek

Bugünlerde giyilebilir makineler ve telefonlardaki teknoloji geliştirme yarışının bir kulvarı da daha ufak aygıtların yaratılması. Bu aygıtların küçülmesi ile alakalı...

Kapat