Huawei'den Mate 20 çabuksu için 1 TB yedekleme!

Huawei’den Mate 20 için 1TB’lık yedekleme!

Android telefon devrinin ilk yarıyıllarında SD kartın kontrolü vardı. Telefonun dahili belleğiyle kanaat etemeyenler SD kartlara koşuyordu. Daha sonra incelen, batarya ebadı gelişen ve açılamayan gövdelere SD kartlar büyük gelmeye başladı.

Dünden bugüne Huawei Mate çabuksu!

Dünden bugüne Huawei Mate çabuksu videomuzda, Mate serisinin hangi evrelerden geçtiğine şahit olacaksınız! İyi seyirler!

Nano SD kartlarla yine bu devrin kapıları açılmış oldu. Ancak Huawei bunun dahada ileri bir seviyesine geçmenin peşinde.

İşte bu yeni depolama makinesiyle beraber telefonda bulundurmak istemediğiniz dosya, fotoğraf ve videoları tehlikesiz bir biçimde gizleyebilirsiniz.

Üstü su geçirmez bir kumaşla kaplı olan sürücü, aynı zamanda telefonunuz için ihtimali de sunuyor. Makûs haber ise makinenin yeni tanıtılan 40W SuperCharge teknolojisini desteklemiyor olması.

Şu an için makinenin yalnızca Mate 20 ailesiyle beraber çalıştığını söyleyelim. Huawei ise ileride öteki telefon modelleri içinde makinenin aktüelleneceği müjdesini verdi.

Peki ama bulut çözümlerinin bu kadar yaygınlaştığı günümüzde böyle bir ekipmana ne kadar lüzum var? Doğrusu bulut çözümleri ne kadar emin gözükse de, son kullanıcı için iCloud ve eşi skandallar buluta olan güveni salladı.

İlginizi Çekebilir  Honor 10 İncelemesi

Huawei‘de belirli ki bulut çözümlerinde yaşanan bu güvenlik sarihleri sebebiyle,  teçhizatsal bir yatırım yapmayı daha uygun görmüşe benziyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Huawei’nin Mate 20 ailesi için geliştirdiği 1 TB‘lık yedekleme sürücüsü arz görür mü? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Büyük hasılat yapan popüler Disney filmleri Netflix'e geliyor
Popüler Olan Disney filmleri Netflix’e geliyor

Sinema sektörünün zamanla en büyük firmayı haline gelen Disney, sahip olduğu markalar sayesinde sanki para basıyor. En çok seçim edilen...

Kapat