Huawei'den direnen 5G telefon

Huawei Katlanabilen 5G Telefonunu Açıkladı

Huaewi’nin katlanan bir telefon üzerinde çalıştığına dair söylentiler, ilk olarak Temmuz’da ortaya çıkmıştı. Bu hafta yapılan Mate 20 tanıtım faalliğinde elastik telefonun varlığı, CEO Richard Yu tarafından doğrulandı.

 

Yu, faalliğe katılan bazı medya kuruluşlarına “direnebilen telefonlar üzerinde çalışıyoruz,” dedi ve “katlanan 5G telefonlar” sözcüklerine ilave etti. İşletmenin direnebilen telefon ve 5G telefon tasarılarını daha evvel duyduk ancak ikisinin bir aygıtta bütünleşeceğini ilk kez öğreniyoruz.

Huawei’nin 5G altyapısına yaptığı çok ehemmiyetli yatırımlar olsa da şirket, geçen yıl Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya gibi bazı ehemmiyetli bölgelerde 5G uygulamalarını durdurmak gidişatında kalmıştı. Bunun sebebi, Huawei’nin Çin hükümetinden gelebilecek yönergelere maruz kalma ihtimaliydi.

Evvelki söylentiler, katlanabilen Huawei’nin 2019’da gelebileceğini söylüyordu ancak Yu, muhakkak bir tarih vermekten kaçındı.

 

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

İlginizi Çekebilir  SAMSUNG GALAXY S9+ (PLUS) KARŞILAŞTIRMASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Vertu, dönüşünü Aster P ile yaptı

Ürettiği lüks android telefonlarla tanınan Vertu, geçtiğimiz sene Hakan Uzan tarafından satın alınmış, sonra da çok geçmeden iflas bayrağına sürüklemişti....

Kapat