Enes Batur'un videosuna büyük tepki!

Enes Batur’un videosuna tepkiler büyük olunca videoyu kaldırdı!

Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan Enes Batur, amcasına ve eşine hakaret ettiği videoyu gelen tepkiler üzerine YouTube kanalından kaldırdı.

Hayranları tarafından deyimi caizse tenkit bombardımanına yakalanan şöhretli YouTuber,  amcasını Murat Surgurtekin’î kışkırtmak için sürüklediği video sosyal medyada büyük tepki gördü.

Videoda amcasına, ‘‘ Sen adam olsan bir işe yarasan, karın hoş olur, 200-300 kilo olmaz. Salak salak hareket etme. Sen adam mısın? Adana’da neydin, ne oldun?” gibi ifadelerde bulunan şöhretli YouTuber sanki hayranlarını şoke etti.

Şakanın dozunu kaçıran Enes Batur’un laflarına karşı videonun sonunda gözleri dolan Murat Surgurtekin‘e hürmetsizlik yaptığı söylenen Batur ise, ne kadar izlenirse izlensin ifadelerini kullanarak videosunu yayından kaldırdı.

Daha sonrasında ise amcası ile canlı yayın yapan YouTuber, herkesin gözü önünde amcasından özür dileyerek söylediği lafların bir şaka olduğunu, ve amcasını hiddetlendirmek için söylediğini de vurguladı.

Fakat yaşanılan bu vakanın ardından ana haber duyurularına kadar mevzu olan YouTuber’a tepkiler gelmeye devam ediyor. Peki siz, bu gidişat hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir  YouTube kıymet üretmeyen içeriklere reklam vermeyecek

+100 ABONE ARASINA KATILIN.

Haftalık Bültenimize Abone Olun ve Yeni İçerikleri Kaçırmayın..

Teşekkür Ederiz Başarı İle Abone Oldunuz

Ters Giden Bir Şeyler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Huawei'den Mate 20 çabuksu için 1 TB yedekleme!
Huawei’den Mate 20 için 1TB’lık yedekleme!

Android telefon devrinin ilk yarıyıllarında SD kartın kontrolü vardı. Telefonun dahili belleğiyle kanaat etemeyenler SD kartlara koşuyordu. Daha sonra incelen,...

Kapat